Jr. Winner
Adelynn Iglesias
Adage Dance Center
Jr. Winner
Alyssa Squire
Lotus Performing Arts
Jr. Winner
Anabella Shaw
Esprit De Corps Dance Company
Jr. Winner
Ania Bey
Forever Dance Company
Jr. Winner
Arabella Burleigh
California Dance Academy
Jr. Winner
Ava Qsar
McCoy Rigby Arts
Jr. Winner
Ava Tremblay
Studio Dance Arts
Jr. Winner
Brekyn Westmore
The Industry Dance Academy
Jr. Winner
Bucklei Herzog
O'Dells Dance Center
Jr. Winner
Cambree Moyer
2023 Dance Company
Jr. Winner
Camdyn Mitchell
West Coast School Of The Arts
Jr. Winner
Camille Tines
Smitty's Performing Arts Center
Jr. Winner
Campbell Walsh
Dance Unlimited
Jr. Winner
Daelynn Eoff
Urban Edge Dance Co
Jr. Winner
Dalila Avila
PowerHouse Dance Academy
Jr. Winner
Dylan Creed
BDA Dance
Jr. Winner
Ella Caubble
Stage 2 Dance Center
Jr. Winner
Emerson Westbrook
Viva Dance Company
Jr. Winner
Enslee Moore
NOTION DANCE CONCEPTS
Jr. Winner
Freyja Green
Stars Competition Dance
Jr. Winner
Giada Spivak
Jump Dance Studio
Jr. Winner
Junie Beus
Dance Unlimited
Jr. Winner
Kali Smith
CORE Dance Company
Jr. Winner
Liliana Pasqualis
Issaquah Dance Theatre
Jr. Winner
Madeleine Voyles
Inspired Movement
Jr. Winner
Mikinley Mills
JEM DANCE
Jr. Winner
Rae Riego
G. Scotten Talent Center
Jr. Winner
Remington Burgess
Tammy Jo's Studio-TJS
Jr. Winner
Rory Meyer
Leap Dance Academy
Jr. Winner
Rylee Hensley
Studio C
Jr. Winner
Samantha Taylor
Shine Bright Dance Studio
Jr. Winner
Savannah Diaz
Studio 1 Dance Academy
Jr. Winner
Saylor Walker
Mimi's Studio of Dance
Jr. Winner
Shylo Stubblefield
Kennedy Dance Theatre
Jr. Winner
Sierra Swenson
Solid Gold Dance
Jr. Winner
Stella Poulakis
Performing Arts Dance Centre
Jr. Winner
Zosia Moldt
Innerlight Dance Center
Sr. Winner
Abby Grillot
Karen's School of Dance
Sr. Winner
Addison Williams
Columbus DanceArts Academy
Sr. Winner
Alex Winn
Allegro Performing Arts Academy
Sr. Winner
Amelia Horowitz
J & M Dance Center
Sr. Winner
Andrew Dove
FOCUS Dance Center
Sr. Winner
Asyah Lewis
Aurora Monroe School of Dance
Sr. Winner
Aubrey Grundy
The Force Dance Academy
Sr. Winner
Ava Ramirez
Encore Dance Studio
Sr. Winner
Bella Lee
Storm Dance Alliance
Sr. Winner
Breyia Shields
Premier Academy of the Performing Arts
Sr. Winner
Brianna Poborsky
Allegro Eminence Dance Center
Sr. Winner
Caitlyn Hooks
Center Stage Dance Academy
Sr. Winner
Caleb Andersen
Racine Studio of Performing Arts
Sr. Winner
Caris Kemp
West Austin Dance academy
Sr. Winner
Chloe Hicks
High Pointe Performing Arts Studio
Sr. Winner
Connely Bosarge
Nancy's School of Dance
Sr. Winner
Eleanor Woods
Dance Incorporated
Sr. Winner
Ellie Wood
The Studio By Lauren
Sr. Winner
Emma Mcguffey
Star Dance Studio
Sr. Winner
Gigi Wiggins
The Talent Planet
Sr. Winner
Grace Mitchell
Arabesque Dance Studio
Sr. Winner
Jada Gonzalez
Elite Dance Academy
Sr. Winner
Kathryn Miziniak
The Dance Academy
Sr. Winner
Larkin Cohrs
Dreams Dance Academy
Sr. Winner
Lauren Hackley
Fusion Dance Solana Beach
Sr. Winner
Lauren Mortimer
SheLor School of Dance INC
Sr. Winner
Mya Matar
Melody's Dance Studio
Sr. Winner
Noelani Pese
Team ADBA
Sr. Winner
Savannah Meadows
Acapriccio Dance Company
Sr. Winner
Sofia Blas
Danzart Academy
Sr. Winner
Sophia Gholz
Dancers Turnout
Sr. Winner
Sydney Mazza
Roots Studios
TOP