Jr. Winner
Abrielle Cummings
San Clemente Dance
Jr. Winner
Adriana Biscardi
Royal Dance Center
Jr. Winner
Alexis Kang
Dance Unlimited
Jr. Winner
Aria Hidalgo
Urban Edge Dance Co
Jr. Winner
Avery Martin
Studio L Dance Center
Jr. Winner
Brenna Dunlap
Dancebizz Centre for Dance
Jr. Winner
Brielle Ives
Rise Dance Arts & Company
Jr. Winner
Brooke Wojdakowski
Academy of Ballet Wauconda
Jr. Winner
Clara Kinkade
Starlight Dance Academy
Jr. Winner
Cooper Avila
No Limits Dance Academy
Jr. Winner
Corbyn Hradsky
NDS
Jr. Winner
Daphne Tellez
West Valley Dance Company
Jr. Winner
Elia Nassif
Powell-Moise
Jr. Winner
Elise Coppes
2023 Dance Company
Jr. Winner
Ferah Riley
AZ Dance District
Jr. Winner
Gianna Toro
All That Glitters
Jr. Winner
Harper Campbell
Step South Dance
Jr. Winner
Isabella Dunkley
The Company Space
Jr. Winner
Isla Jannard
South Coast Conservatory
Jr. Winner
Jada Parker
NVS Dance
Jr. Winner
Jordan Rochin
D2M Dance Project
Jr. Winner
Kayda May
Signature Dance Academy
Jr. Winner
Kendayl Hoover
Soul Expressions Dance Studio
Jr. Winner
Kennedy Cole
Elite Arts Company
Jr. Winner
Laila Williams
Volume Performance Center
Jr. Winner
Leah Burkhalter
Studio Dance Incorporated
Jr. Winner
Lilah Maya
Dancers Turnout
Jr. Winner
Lucy Falaschi
Racine Studio of Performing Arts
Jr. Winner
Lucy Kessel-Hunter
Starlight School of Dance
Jr. Winner
Makenzie Smith
Gentri Gandy's Dance Factory
Jr. Winner
Mila Monroe Adams
The Force Dance Academy
Jr. Winner
Nevaeh Coburn
Industry Dance Company
Jr. Winner
Olivia Eckhart
Showtime Dance Center
Jr. Winner
Quinn Pan
Move Dance Academy
Jr. Winner
Riley Van Ittersum
Piazza Dance Company
Jr. Winner
Taelynn Ferguson
Reed Performing Arts Company
Jr. Winner
Taven Johnson-Kerns
Bricks Studio
Jr. Winner
Taylor Arnold
Perfect Pointe
Jr. Winner
Vivian Miller
Barb's Centre for Dance, Inc.
Jr. Winner
Winslee Jones
Diamond Dance Studio
Sr. Winner
Abigail Brady
D.S.A.P.A
Sr. Winner
Amelie Adney
Studio One Arizona Dance Company
Sr. Winner
Angelena Danowski
Karen's School of Dance
Sr. Winner
Aubrie Spann
Dazzler Dance Company
Sr. Winner
Audrey Strawhun
Bordeau Dance Studio
Sr. Winner
Avah Perry
Converge Performing Arts Center
Sr. Winner
Ayesha Khan
Le Dance
Sr. Winner
Bailey Roth
Nicole Rock's School Of Dance
Sr. Winner
Brooklyn Beardsley
Aspire Dance Company
Sr. Winner
Callie Wren
Dance Loud Academy
Sr. Winner
Chloe Blair
Step South Dance
Sr. Winner
Devin Carter
Dance City West LLC
Sr. Winner
Edan Crowley
Studio 65 Dance Company
Sr. Winner
Elaine Endicott
Star Dance Studio
Sr. Winner
Elisabeth Dorwarth
Diamond Dance Academy LLC
Sr. Winner
Elizabeth Londono
High Voltage Dance Academy
Sr. Winner
Ella Cox
Chandler Dance Center
Sr. Winner
Erin Seiler
Full Circle Dance Center
Sr. Winner
Jaida Ross
Konquer Dance Company
Sr. Winner
Janae Vaughn
Above the Barre
Sr. Winner
Jaydyn Jorgensen
Elite Dance Center
Sr. Winner
Kaelyn Santos
The Visonary Dancer
Sr. Winner
Kaia Leniz
Core Connection Dance Company
Sr. Winner
Katie Albright
The Element Dance Center
Sr. Winner
Kayla Coffee
The Studio of Dance Kentucky
Sr. Winner
Kylie Jansen
Cutting Edge Dance
Sr. Winner
Lana Zimmer
Dixon Dance Academy
Sr. Winner
Landon Ashley
Encore dance academy
Sr. Winner
Lennon Bradley
The Dance Project NW
Sr. Winner
Liliana Dantin
Performing Arts Dance Center
Sr. Winner
Lilly Bristol
All That Dance, Inc.
Sr. Winner
Mackenzie Cunningham
Styles Dance Centre
Sr. Winner
Madelyn Ramirez
Elite Dance Academy
Sr. Winner
Madison Kolody
Joni's Dance Studio
Sr. Winner
Maggie Burdine
Kinesis Dance
Sr. Winner
Paige Goldman
Kelyla's Performing Arts Center
Sr. Winner
Sydney Barnas
So Cal Dance
Sr. Winner
Tanya Pape
On Pointe Dance Studio
Sr. Winner
Torrance Hendrickson
iNFiNiTi Dance Academy
Sr. Winner
Victoria Tawekjian
Adage Dance Center
TOP